תנורי הסקה בגז הפתרון המושלם לבית חם ונעים!

בטוח לשימוש
חסכוני במיוחד
חורף חם ונעים

תנורי הסקה בגז

לבית חם גם בחורף!

מחפשים פתרון חימום איכותי וחסכוני גם בחורף? תנורי הסקה בגז זה בדיוק מה שאתם צריכים. החורף הישראלי אומנם לא דומה לזה שבאירופה אבל בהחלט מביא אלינו גל קור המחייב היערכות בהתאם.

אחד הדרכים שזוכה לפופולריות רבה בשנים האחרונות הוא תנור ההסקה שנחשב לבטוח מאוד, חסכוני ובריא, התנור משלב חימום איכותי המפוזר באופן אחיד יחד עם מים חמים כמה שרוצים, מתי שרוצים. 

תנורי הסקה בגז מה הם?

תנורי הסקה בגז הינם תנורים משולבים אשר מאפשרים גם חימום מירבי ומיטבי של הבית שלכם וגם חימום של מים תוך חסכון משמעותי באנרגיה כמו חשמל. אנו מציעים לכם תנורי הסקה בגז בטכנולוגיה מתקדמת מאוד אשר מאפשרים בקרת חימום נוחה וחיבור למערכת סולארית אשר מאפשרת חסכון משמעותי בשימוש.
תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של תנורי הסקה בגז ושלל דגמים כך שבסופו של דבר תוכלו לבחור את התנור המתאים והטוב ביותר עבורכם בהתאמה לגודל של הבית שלכם, למקום בו תרצו להציב את התנור, העיצוב שלו ושל הבית וכדומה.

מה היתרונות של תנורי הסקה בגז?

תנורי הסקה בגז מציעים כמה יתרונות חשובים אשר הופכים אותם היום לאופציה נפוצה ומוכרת מאוד על ידי רבים:

  • חסכוניים – בשל השימוש בגז, השימוש עם תנורי הסקה בגז מעניקים חסכון משמעותי בעלויות חימום הבית אשר בעונת החורף יכולות להיות גבוהות מאוד בשימוש בחשמל או באמצעי אנרגיה אחרים.
  • ניתן לבצע התאמה אישית בהתאפ לגודל הבית ולבחור את התנור שיעניק לכם את התועלת הטובה והמדויקת ביותר עבורכם.
  • התנור ניתן לשליטה מלאה, בניגוד לתנורי קמין המבוססים על עץ למשל. אתם יכולים לשלוט על ההפעלה, העצמה וכדומה בנוחות מירבית.
  • תוכלו למצוא עיצובים ייחודיים ומרשימים כך שהתנור יהפוך לחלק בלתי נפרד מהעיצוב של הבית כולו.
  • התנור פועל בצורה שקטה כך שגם אלו שרעשים קטנים מפריעים להם לישון לא יחושו כלל בקושי להירדם בלילה איתו.
  • בניגוד לתנורי עץ המתאימים בעיקר לבתים פרטיים, תנורי גז יכולים להתאים גם לדירות מגורים.

למה דווקא אנחנו?

אם אתם מעוניינים להתקין תנורי הסקה בגז בבית שלכם, אתם חייבים להיות בטוחים כי אתם פונים אל המומחים בתחום. אנו לא רק מציעים לכם את התנורים האיכותיים ביותר ומגוון רחב ממנו תוכלו לבחור, אלא גם מציעים לכם עבודות התקנה מקצועיות כך שתוכלו להיות בטוחים כי התקנת התנור תבוצע בצורה הטובה והנכונה ביותר ומערכת הגז בטוחה לשימוש ללא כל חשש.

עלית הגז לשירותכם, התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר ויעוץ מתאים להתקנה בביתכם: