משאבות חום לחימום מים

חימום מים באמצעות משאבות מספק חיסכון של עשרות אחוזים בצריכת האנרגיה. חימום מן הסוג הזה עולה בקנה אחד עם השאיפה לשמור על איכות הסביבה, הוא מתאים עבור בתים ודירות ויעיל גם בסביבה חקלאית או תעשייתית. המשרד להגנת הסביבה מעודד מעבר למשאבות חום לצורך חימום מים ומשאבים טכנולוגיים רבים מוקצים לטובת הנושא.

כיצד פועלות משאבות חום?

משאבות חום לחימום מים מתבססות על החום שכבר קיים בסביבה. בצורה כזו הן מנצלות את היעילות האנרגטית עוד לפני הכניסה לפעולה רצופה. באמצעות משאבות מן הסוג הזה ניתן לתת מענה על צרכים רבים:

– חימום מי צריכה
– חימום בריכות שחייה
– חימום מאגרי מים מטוהרים
– הסקה מרכזית למוסדות ובתים פרטיים
– חימום תת רצפתי
– חימום מים עבור תהליכי ייצור
מלבד היתרונות הכלכליים של משאבות חום לחימום מים, מדובר על מוצר אמין ואיכותי. אין סיכוי לסתימות ותקלות דלק במוצר מן הסוג הזה, החימום הוא בטוח גם לאורך זמן וסביבת המשתמש תמיד נשארת נקייה. התקנה של משאבות חום לחימום מים בתוך הבית מעלה את ערך הנכס ועוזרת להחזיר את ההשקעה בתוך זמן קצר.

איך מודדים את שיטת החימום?

יש נתונים אמפיריים העוזרים לבצע השוואה בין שיטות חימום שונות. בראש ובראשונה, כדאי להביא בחשבון את ההבדלים בין מים חמים המיועדים למקלחת לבין מים לשימושים אחרים. שנית, שיטת החימום נמדדת במונחים של גפ"מ, סולר, גופי חימום חשמליים או משאבות חום. העלות השנתית של שימוש במשאבות חום מינימאלית בהשוואה לשאר השיטות ומכאן נובע היתרון שלה.

בחברת עלית הגז בע"מ ישמחו לעמוד לרשותכם עם פרטים נוספים על משאבות חום לחימום מים. צרו קשר עם נציגינו והתחילו לחסוך עוד היום.