מהי מערכת יונקרס?

האם גם לכם נמאס להמתין שעות ארוכות למים חמים בחודשי החורף?
האם גם אתם מעוניינים בפתרון הסקה מהיר, יעיל וזול?
אם כן, בוודאי תשמחו לשמוע שיש לכם אלטרנטיבה. מערכות יונקרס מאפשרות לכם ליהנות ממים חמים 365 ימים בשנה, תוך שניות ספורות, או לחלופין מהסקה נעימה לבית שלכם בחודשי החורף.

פונדיטל תלייה – מערכות חימום יונקרס

יונקרס היא מערכת חימום הפועלת באמצעות גז. ישנן מערכות יונקרס שנועדו לחימום ולהסקת חדרים, ישנן מערכות יונקרס המיועדות לחימום מים וישנן מערכות יונקרס המספקות חימום והסקה גם יחד. אולם לא משנה מה ייעודן, מערכות היונקרס פועלות על גז בלבד, ולכן מאפשרות לנו לחסוך בצריכת החשמל וגם בלא מעט זמן וכסף.

מערכת יונקרס לחימום מים

למרות שמדינת ישראל התברכה בקרינת שמש חזקה במרבית ימי השנה, עדיין בחודשי החורף אין אנו יכולים להסתמך על דודי השמש כדי שיחממו עבורנו את המים. בחורף אנו נאלצים להמתין דקות ארוכות עד שמאיץ החום בדודי השמש או דוד החשמל שלנו יחמם עבורנו את המים. מיותר לציין שבשיטה זו אנו צורכים חשמל רב, מבזבזים הרבה כסף וגם לא ממש תורמים לאיכות הסביבה.

מערכת יונקרס לחימום מים מאפשרת לנו להתגבר על כל החסרונות הללו:

• מערכת יונקרס פועלת על גז (והיא למעשה מערכת חימום בגז), ולכן מאפשרות לנו לחסוך בצריכת החשמל
• עם מערכת יונקרס חימום המים הוא מיידי, ואין צורך להמתין יותר משניות ספורות עד לקבלת מים חמים
• מערכת יונקרס מחממת עבורנו רק את כמות המים הדרושה לנו, כך שאנו לא מבזבזים זמן וכסף על חימום מים מיותרים
• עם מערכת יונקרס יש לנו אפשרות לקבוע את טמפרטורת המים הרצויה לנו וגם לווסת את כמות המים
• מערכת יונקרס הינה מערכת בטיחותית, נוחה וקלה לתפעול

מערכת יונקרס להסקה

בשוק ישנם אמצעי חימום והסקה רבים. חלקם ידועים כ"זוללי חשמל", אחרים מייבשים את האוויר שבחדר והנותרים לא מחממים את החלל בצורה אחידה או מסוכנים מבחינה בטיחותית. בהשוואה לאמצעי חימום אחרים, מערכת יונקרס להסקת הבית מספקת מענה יעיל לחסרונות רבים:

בדומה למערכת חימום תת רצפתי, גם מערכת יונקרס מחממת את החדר מבלי לייבש את האוויר שבו, זאת הודות לכך שהיא מחממת את הקירות בחדר ולא את האוויר עצמו.
כמו אמצעים אחרים לחימום באמצעות גז, גם מערכת היונקרס מאפשרת לנו לחסוך בצריכת החשמל שלנו, שכן אנו לא נאלצים להשתמש באמצעי חימום "זוללי חשמל". כך אנו גם חוסכים כסף וגם מצמצמים את הפגיעה באיכות הסביבה.

מערכת היונקרס מאפשרת לנו ליהנות מהסקה אחידה בכל החדר. בניגוד לאמצעי חימום אחרים, שבהם עוצמת החימום פוחתת ככל שמתרחקים מאמצעי החימום.

לפרטים נוספים אודות מערכות יונקרס ומערכות חימום אחרות הפועלות באמצעות גז – צרו קשר עם חברת עלית הגז בע"מ ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה!

סגירת תפריט
להצעת מחיר אטרקטיבית מלאו פרטים ומיד נחזור:
דילוג לתוכן