חימום תת רצפתי

עלית הגז מעמידה לרשותכם את הפתרון המושלם – מערכת חימום תת ריצפתי.

כל היתרונות במערכת אחת:

  1. חימום בריא של הבית, שלא מייבש את האוויר.
  2. אפשרות לשלוט על עוצמת החימום בכל חדר בנפרד.
  3. חיסכון בחשבונות החשמל.
  4. מערכת המבוססת על צינורות מים, ולכן אינה מקרינה.
  5. מערכת המבוססת על צינורות מים, ולכן אינה מקרינה.

חברת עלית הגז מתמחה מזה עשרות שנים בהתאמה ובהתקנה של מערכת חימום תת ריצפתי עבור כל סוגי הלקוחות ובכל חלקי הארץ. הידע והניסיון הנרחבים שלנו, מאפשרים לנו לבחור את המוצרים הבטיחותיים, החסכוניים והאיכותיים ביותר עבור כל לקוחותינו.

לפרטים ולייעוץ חייגו אלינו למספר 5373000 – 02

איך מתקינים מערכת חימום תת רצפתי?

המערכות הללו יושבות בתוך הרצפה, ולכן חשוב לקחת בחשבון שהתקנתן מצריכה ריצוף מחדש. בשלב הראשון מניחים שכבת בידוד, המורכבת מחומר מוקצף המכונה פוליאוריטן או באמצעות לוחות רנדופן. חומרים אלו הינם חומרים בטיחותיים, ואינם פולטים חומרים המסוכנים לבריאותו של האדם. השימוש בהם נפוץ בענף הבנייה, והוא מתאים לכל סוגי הבתים והדירות.

על שכבת הבידוד פורסים רשת ברזל, שתפקידה לפזר באופן אחיד את הצינורות בכל שטח הרצפה, לצורך יצירת חימום אחיד.
תפקיד נוסף של הרשת הוא לקבע את הצינורות ולמנוע את התזוזה שלהם.

על הרשת פורסים את צינורות החימום עצמם, כאשר הצינורות הינם מהאיכות הגבוהה ביותר, והם עשויים מאלומיניום, מגומי ומפלסטיק. התוצאה של שילוב החומרים הזה היא צינורות לא פעילים, כלומר שאינם מתרחבים ומתכווצים בעקבות שינויי טמפרטורה, וכשאין תנועה בצינורות, הם אינם פוגעים בריצוף.

בשלב הבא, מכסים את הצינורות בשומשום דק או ביציקת בטון, היוצרים מאסה קריטית המעבירה את החום לריצוף. לאחר מכן ניתן לרצף את הבית.

כמו כן, ניתן להניח מערכת חימום תת רצפתי אשר מותקנת על רצפה שטרם רוצפה והן על רצפה מרוצפת, שעליה תגיע שכבת ריצוף נוספת (שיטה נפוצה בשיפוץ בתים).

חשוב לציין כי המערכות מתחברות לרשת הגז או החשמל הביתית, ואינן מצריכות אספקה חיצונית של חומרי הסקה.

חברת עלית הגז הינה אחת הידועות בתחומה בירושלים, והיא מקפידה לספק ללקוחותיה את המערכות היעילות והמתאימות ביותר לצרכים שלהם. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.