חימום תת רצפתי לפרקט

באופן עקרוני, היעילות של מערכת המיועדת לחימום תת רצפתי עלולה להיפגע כתוצאה מהנחת פרקט. הסיבה לכך קשורה לאופן בו פרקט הוא חומר גלם מבודד המקטין את זרימת החום אל החדר. בנוסף, בעת התקנת חימום תת רצפתי מתחת לרצפת פרקט מעץ טבעי נדרש ייבוש מלא של החדר. ללא ייבוש מן הסוג הזה עלולה הרצפה להתעוות ולסבול מנזקים בלתי הפיכים. יחד עם זאת, היום יש כבר שורה ארוכה של פתרונות המבטיחים חימום תת רצפתי גם בבתים המרוצפים בפרקט.

פתרונות חימום לבית עם פרקט

על מנת ליהנות מהיתרונות של חימום תת רצפתי לפרקט יש להביא בחשבון את הנקודות הבאות:

* סוג רצפת הפרקט והבדלים בין למינציה ועץ
* עובי הפרקט
* סוג התשתית כהכנה לפרקט
* סוג החימום התת רצפתי

מבין כל הנושאים המופיעים לעיל, סוג החימום התת רצפתי הוא אולי החשוב ביותר. חימום תת רצפתי המבוסס על מים. יש חימום תת רצפתי המיושם מעל החול ומתחת לריצוף המקדים, לעומת חימום מתחת לחול ועל בסיס מים. בנוסף, קיימת אפשרות להתקין חימום תת רצפתי מעל הריצוף המקדים אך מתחת לשכבת הפרקט. חימום עם מים מתחת לחול או מעל החול עדיף על פני חימום מעל הריצוף המקדים ומתחת לפרקט.

אם גם לכם יש רצפת פרקט ואתם מחפשים אחר פתרון חימום יעיל, חסכוני ואקולוגי, הגעתם למקום הנכון. כל אחד מהנציגים של חברת עלית הגז בע"מ ישמח לספר לכם על המשמעות של חימום תת רצפתי. בואו להתייעץ איתנו על התאמת החימום לאופי הפרקט, לשמוע על פתרונות חימום מתקדמים ולהשיג חימום יעיל במחירים נוחים. השאירו פרטים באתר או צרו קשר עם אחד הנציגים עוד היום.