חימום תת רצפתי בגז

שימוש בגז לצורך מתן אנרגיה עבור מערכות חימום תת רצפתי מקובל בקרב לקוחות במגזר הפרטי והציבורי. כיום אפשר למצוא יותר ויותר בתים, דירות, בניינים, משרדים, מפעלים ומחסנים המחוממים בצורה כזו.

המטרה העיקרית של חימום תת רצפתי בגז היא לתרום לחיסכון בעלויות, אך לעזור גם במניעת זיהום סביבתי. בנוסף, חימום תת רצפתי בגז מייצר יתרונות משמעותיים:

* חימום אחיד ונעים בכל רחבי הבית
* בטיחות מרבית גם עבור משפחות עם ילדים
* התאמה לבתים עם חללים גבוהים
* עלויות תחזוקה נמוכות
היעדר יובש באוויר
* פעולה שקטה לאורך זמן

כיצד מתקינים חימום תת רצפתי המבוסס על שימוש בגז?

התקנה של חימום תת רצפתי גז מתבצעת על ידי טכנאים מורשים שעוברים הדרכות תקופתיות. בשלב הראשון מגיעים הטכנאים אל בית הלקוח או העסק, מזהים את סוג הריצוף הקיים ובוחרים פתרון חימום יעיל וחסכוני. בשלב השני מותאם עבור הלקוח ציוד העולה בקנה אחד עם הצרכים שלו. יש הרבה סוגים של פתרונות חימום ולכל אחד מהם מאפיינים אחרים. קשה לקבוע בצורה חד משמעית איזה פתרון הוא היעיל והטוב ביותר, אך ניתן לעבוד מול אנשי מקצוע מובילים במטרה להבטיח בחירה מושכלת ומוצלחת.

אנחנו בחברת עלית הגז בע"מ מספקים ומשווקים פתרונות חימום מגוונים עבור לקוחות בכל רחבי הארץ. יש לנו ניסיון של שנים רבות בהתאמת חימום תת רצפתי גז לבעלי בתים, משרדים ועוד. דרכנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת וחד פעמית על מערכות חימום יעילות.

אל תחכו לשיא החורף על מנת להכין את הבית: צרו קשר עוד היום עם נציגי חברתנו, בואו לתאם פגישת ייעוץ לא מחייבת ונעשה הכל על מנת לשדרג את איכות החיים שלכם.