שאות ותשובות על חימום תת רצפתי

אתם שואלים, המומחים עונים.

חימום תת רצפתי היא מערכת חימום מרכזית המותקנת מתחת לרצפת המבנה. מערכת זו מזרימה מים חמים או גופי חימום חשמליים דרך צינורות או כבלים המותקנים מתחת לרצפה. לאחר מכן החום מוקרן כלפי מעלה לתוך החלל, ומספק פיזור נוח ואחיד של החום בכל החלל. חימום תת רצפתי הוא פתרון פופולרי לחימום בתים.

אם אתם משפצים או בונים בית זה בדיוק הזמן הנכון להתקין את המערכת, צינורות החימום מותקנות מתח לריצוף לכן לפני שמרצפים, אנחנו מתחילים לעבוד.

חימום תת רצפתי של עלית הגז שמותקנת ע"י מתקין מוסמך היא הבטוחה ביותר לשימוש. אין סכנה להתחשמלות, יתלקחות או דליפות, אצלנו אתם יכולים להיות רגועים.

אין כל צורך, המערכת יושבת במלוי שמתחת לריצוף

עלית הגז עובדים עם החומרים הטובים ביותר לבניית המערכות עם צינורות שנבדקו בטמפרטורות ולחץ גבוה מאוד, לכן החשש כמעט ולא קיים.

אחת החסרונות של המערכת היא הזמן שלוקח לחמם את החלל, ובכן זמן ממוצע יכול להיות כשעתיים אבל כשזה קורה ההרגשה נעימה בצורה בלתי רגילה, ניתן להסתכל על הגשם בחות ולהרגיש חם ונעים בלב.

ובכן אם המזגן מייבש אתכם? מוציא אוויר שלעיתים כולל חלקיקי אבק ולכלוך שלא נראה לעין, ניכנס להשעיה מבלי לעדכן? לכל אלו ויותר אפשר להגיד "שלום" כשיש לכם חימום תת רצפתי, ההרגשה היא נעימה בצורה בלתי רגילה, אפשר ללכת יחפים, לשחק על הרצפה, לעבור מחדר לחדר ולהרגיש טמפרטורה אחידה ונעימה וכל זה כשהגשם נראה בשיאו מהחלון.