תנורי הסקה - baxi

 
מחפשים מערכת חסכונית שתאפשר לכם ליהנות הן מבית חם והן מאספקה סדירה של מים חמים כל החורף? תנורי הסקה Baxi יעשו עבורכם את העבודה.
 
תנורי Baxi מעמידים לרשותכם את כל היתרונות במוצר אחד:

  • חימום מים יעיל ומיידי
  • חימום מים דירתי ולא משותף
  • אפשרות למערכות משולבות של חימום מים וחימום בית במוצר אחד
  • מערכת איכותית ובטיחותית
  • חימום איכותי וידידותי לסביבה

למידע ולהזמנת שירות חייגו אלינו למספר 5373000 - 02

 
תנורי הסקה baxi
 
חברת עלית הגז הינה משווק מורשה של תנורי הסקה Baxi, כאשר היא מספקת גם שירותי תיקון מהירים ואיכותיים. החברה משרתת את אנשי המקצוע, ומעמידה לרשותם חלקי חילוף בזמינות גבוהה.

מחממים מים עם מוצרי baxi וחושבים על הסביבה

תנורי הסקה Baxi פועלים על גז, הגורם לפחות זיהום מאשר חימום באמצעות חשמל. מעבר לזאת, תנורים אלו מופעלים במקביל עם הפעלת ברז המים החמים, וכך אין חימום מיותר של מים ובזבוז של אנרגיה. בימינו החשיבה האקולוגית צריכה ללוות את הצרכנות היומיומית, והתנורים הללו הם מענה מושלם עבור אנשים המעוניינים ליהנות מאספקת מים חמים תוך צמצום של הפגיעה בסביבה.


תנור משולב של baxi לחימום הבית ולחימום מים

חברת Baxi מציעה טכנולוגיה משולבת של חימום מים וחימום הבית באמצעות מכשיר אחד. המשמעות היא לא רק התייעלות מבחינת הצריכה האנרגטית, אלא גם חיסכון במקום שבו מוצבות המערכות עצמן.
חברת Baxi מעמידה לרשות לקוחותיה שורה של פתרונות איכותיים לחימום יעיל וידידותי לסביבה. חברת עלית הגז משווקת בלעדית של מוצרים אלו, והיא מספקת שירותי מכירה, התקנה ותיקון של כל תנורי ההסקה של חברת Baxi.
מפרטים טכניים אודות תנורי הסקה baxi:


LUNA DUO-TEC MP


LunaDuo_tec


Baxi Luna 3 comfort


ECO 3