תנורי הסקה בגז תוצרת BAXI ו- FONDITAL

 
BAXI תנור הסקה
 
תנור הסקה fondital
 
מחפשים מערכת חסכונית? כזו שתאפשר לכם להנות הן מבית חם והן מאספקה סדירה של מים חמים כל החורף? תנורי ההסקה בגז תוצרת BAXI ו- FONDITAL יעשו עבורכם את העבודה.

למה לבחור בתנורי הסקה בגז?

 
יתרונות המערכת:

  • חימום מים יעיל ומיידי

  • אפשרות למערכות משולבות של חימום מי צריכה וחימום בית במוצר אחד

  • חימום מים דירתי ולא משותף – המערכת מתאימה לשימוש בכל סוגי הבתים והדירות, התקנתה מצריכה קיר חיצוני ולכן ניתן להתקין אותה הן בבתים פרטיים והן בבתי דירות.

  • מערכת איכותית ובטיחותית – משנת 1998 מערכות אלו פועלות עם 2 ארובות כך שאחת יונקת אוויר מבחוץ והשנייה פולטת החוצה את גזי השריפה. בשיטה זו נמנעים בצורה אפקטיבית מקרי חנק ומאז המעבר לשימוש בשתי ארובות לא נרשם אף מקרה כזה.

  • חימום איכותי וידידותי לסביבה – שימוש בגז להסקה מצמצם את זיהום הסביבה ביחס לאלטרנטיבות – הסקה בסולר או שימוש בחשמל.

  • המערכת אינה מושפעת מהטמפרטורה – פעילותה של המערכת אינה תלויה בטמפרטורה שבחוץ והיא תפעל באותה מידה של יעילות גם בתנאי קור קיצוניים.

איך עובדות מערכות הסקה בגז?

מערכת ההסקה היא למעשה הגוף האחראי על חימום המים. המערכת מחוברת לרשת הגז הביתית ואין צורך למלא אותה באופן פרטני. המכשיר עובד בטכנולוגיה משולבת לחימום הבית והמים, כך שמערכת אחת יכולה לחמם הן את המים שבמערכת ההסקה והן את המים הזורמים בברזים. במוצרים בהם אנו משתמשים בעלית הגז קיימת טכנולוגיית קונדנס, המנצלת ביעילות את גזי השריפה לייצור אנרגיה. טכנולוגיה זו עומדת בתו תקן אירופאי מחמיר ומאפשרת לייצר את כמות האנרגיה המקסימלית תוך צמצום זיהום הסביבה.

מערכות הסקה שנבחרו בקפידה

חברתנו עושה שימוש במוצריהם של חברות BAXI ו- FONDITAL האיטלקיות. מוצרי החברות נבחנו והוכיחו עצמם
כבטיחותיים, חסכוניים ויעילים. מוצרים אלו עומדים בתקנים איטלקיים מחמירים ביותר.

תנורי הסקה תוצרת BAXI ו- FONDITAL

חברת עלית הגז הינה משווק מורשה של תנורי הסקה תוצרת BAXI ו- FONDITAL האיטלקיות. אנו מספקים שירותי תיקון מהירים ואיכותיים ללקוח ומשרתים את אנשי המקצוע ומעמידים לרשותם חלקי חילוף בזמינות גבוהה. תנורי ההסקה של BAXI ו- FONDITAL פועלים על גז, הגורם לפחות זיהום מאשר חימום באמצעות חשמל. מעבר לזאת, תנורים אלו מופעלים במקביל עם הפעלת ברז המים החמים וכך אין חימום מיותר של מים ובזבוז של אנרגיה. חברות BAXI ו- FONDITAL מעמידות לרשות לקוחותיהן שורה של פתרונות איכותיים לחימום יעיל וידידותי לסביבה והן מהמובילות והאיכותיות בתחום. חברת עלית הגז משווקת בלעדית של מוצרים אלו והיא
מספקת שירותי מכירה, התקנה, ותיקון של כל תנורי ההסקה של חברות אלו.

דגמי החברות ומפרטים
בקסי תנורי הסקה
 
 
 
 מכשיר הסקה ECO3
 
3 ECO

מפרטים טכניים אודות תנורי הסקה baxi:
לצפייה במפרט ECO 3
 
 
 
 
 מכשיר הסקה ECO3
 
LUNA3 COMFORT

מפרטים טכניים אודות תנורי הסקה baxi:
לצפייה במפרט Baxi Luna 3 comfort
 


פונדיטל תנור הסקה
 
 
Antea
 
ANTEA

מפרטים טכניים אודות תנורי הסקה fondital:
לצפייה במפרט ANTEA
 
 
formentera
 
FORMENTERA

מפרטים טכניים אודות תנורי הסקה fondital:
לצפייה במפרט FORMENTERA
 

למה לבחור בעלית הגז?
חברת עלית הגז שמה לה למטרה לייעל את השימוש במערכות החימום בגז והיא מצליחה למקסם את היעילות של המערכות הללו לטובת לקוחותיה. החברה עוסקת בתחום מערכות החימום מזה עשרות שנים. מרכז פעילותה של החברה הוא בירושלים הקרה, שם צברנו ידע וניסיון רבים. כיום החברה מאתרת את המוצרים האיכותיים ביותר עבור לקוחותיה ומבצעת התקנות נכונות של מגוון מערכות חימום. אנו נשמח לייעץ לכם בבחירת המערכת הטובה והמתאימה ביותר עבור ביתכם, כזו שתחסוך שימוש בשתי מערכות שונות ותקזז לכם בעלויות. השירות ניתן לכל סוגי הלקוחות ובכל חלקי הארץ.