קמינים

 
מעוניינים לחמם את הבית בשיטה יעילה ובדוקה? אוהבים את הקמינים הקלסיים, שמחממים את הבתים האירופאים מזה אלפי שנים? חברת עלית הגז בחרה במיוחד בשבילכם את המוצרים הטובים ביותר, ומציעה מבחר גדול של קמינים, שיתאימו לחימום של כל בית וכל דירה.

חברת עלית הגז מעמידה לרשותכם יתרונות רבים:

  • ניסיון של עשרות שנים
  • עבודה עם המוצרים הטובים ביותר
  • התאמה טובה של אמצעי החימום לכל חלל ולכל צורך
  • התקנה נכונה ואיכותית, המאפשרת את הפעילות האופטימלית של מכשיר החימום

    לפרטים ולייעוץ חייגו אלינו למספר 5373000 - 02 להלן תוכלו להתרשם ממגוון המוצרים שאנו מציעים.
 
קמין מודרני
 
קמין עץ בסגנון מודרני
 
קמין עץ עומד מודרני
 
קמין עץ מודרני
 

חברת DRU - קמינים מוסקי עץ

חברת DRU ההולנדית הינה אחת הוותיקות באירופה, והיא מציגה סדרת קמינים יצוקים מוסקי עץ. הקמינים היצוקים של DRU הם מהמתקדמים בתחומם, והינם בעלי נצילות בעירה מהטובות ביותר שישנם כיום בשוק. עיצוב הקמינים נעשה בסקנדינביה, והוא משלב בין חזות עדינה והמראה היצוק המסורתי.

קמינים אלו הם מסיביים ביותר (235 ק"ג לדגם 78) ובנויים במטרה לשרת את בעליהם שנים רבות. במוצרים אלו משולבת טכנולוגיית שריפה הנקראת "clean burn", אשר מחממת את האוויר לטמפרטורה גבוהה טרם הכנסתו לתא הבעירה, ובכך מאפשרת את הניצולת הגבוה ואת זמני הבעירה הארוכים.
האוויר מגיע לתא השריפה משני מעברים:


  • בבסיס האש (primary air) משמש בהדלקה.
  • מעל השמשה (secondary air) שהוא מקור האוויר העיקרי בזמן פעולת הקמין (שבנוסף שומר על ניקיון השמשה).


תא השריפה מצופה בחומר חסין אש מתקדם, המעלה את הטמפרטורה בתא השריפה. התוצאה היא קמין חסכוני בעל מופע אש מיוחד, המשאיר בתום השריפה תא בעירה נקי מפיח. בצורה זו, המכשיר מאפשר פעולה של שנים רבות ללא צורך בניקוי הארובה.

נתונים טכניים:


דלת הטענה צידית בדגמים:DRU64 ,DRU78.
שני ווסתים לשליטה על עוצמת האש על ידי וויסות כמות האוויר הראשוני והמשני.
המוצר מגיע ב- 3 גדלים:


DRU 78 – הספק מקסימלי של 15 kw
DRU 64 – הספק מקסימלי של kw 12
DRU 44 הספק מקסימלי של kw 7

 
קמינים מובנים
 
קמין גז מובנה
 
 

סדרת GLOBAL – קמינים מוסקי גז

קמין גז במופע אש מרשים, המתאפיין באיכות הבלתי מתפשרת של חברת DRU, הולנד. לקמין תא בעירה של גזרי עץ או חלוקים ומערכת תפעול מתקדמת הניתנת לתכנות וכולל שלט רחוק. המכשיר מצויד במבער גז ייחודי לחברת DRU, המעניק אפקט בעירה מושלם. קיימת גם אופציה לגרסת מפוח –(Maxvent) – היוצרת פיזור חום מהיר יותר בחדר.

דגמים:


GLOBAL 70 BF - KW 6.5

7 GLOBAL BF XT - KW
GLOBAL 100 BF - KW 6.5


 
קמין מובנה
 
 

חברת DIK GEURTS - סדרת קמינים עומדים

קמין מוסק עץ Lars 1100. זהו קמין גדול, בעל יכולת חימום אפקטיבית לחללים גדולים. עיצוב המוצר מודרני ומאופיין בקווים ישרים ובחלון גדול, והוא יכול להשתלב היטב בסביבת עיצוב מודרנית או כפרית. לסדרת מוצרים זו תא אפייה שימושי, שיכול לשמש להכנת מגוון מאכלים כמו בשר, ירקות, אפויים,פיצה ועוד.

הקמין מצויד בטכנולוגיית השריפה המעולה של חברת Dik Geurts, המבטיחה נצילות גבוהה, בעירה נקייה ומופע אש מרהיב.

 
קמין עומד
 

חברת EDILKAMIN - קמין מוסק עץ


דגמים Dafne ו- Forno Dafne
הספק מקסימלי: 8 KW


קמין מתוצרת איטלקית, בעל עיצוב כפרי ונפוץ מאוד באיטליה. בחמש השנים האחרונות ניתן ליהנות ממוצר זה גם בישראל. קמין זה הינו פשוט לתפעול, וביכולתו לחמם חללים גדולים. התנור פועל בשיטת הקונווקציה (הסעת חום), המסייעת לחום להתפזר מהר ובאופן אחיד בחלל החדר, תכונה המתאימה לאופי החימום בבתים בישראל, בה קמינים מופעלים לעת ערב, ויש יתרון לקבלת אפקט החימום בזמן קצר. בשל מבנהו המיוחד, הוא תופס שטח רצפה קטן, וכשהוא עובד דפנות הקמין אינן לוהטות, מה שמאפשר קרבה לרהיטים ושילוב הקמין במקום שבו השטח מוגבל.

הדגם עם תא האפייה (Dafne Forno ) הוא בעל תא אפייה מפלדת אל חלד ומצויד במד חום ומאפשר הכנה של מגוון מאכלים ואף אפיית לחמים.

 
קמין הסקה מוזן עץ
 
קמין איטלקי בסגנון כפרי
 

חברת AMESTI

קמין העובד בשיטת קונווקציה, ובעל הספק גבוה, בטכנולוגיית שריפה ייחודית, המבטיחה בעירה נקייה בניצלות גבוהה. הקמין נמכר במספרים גדולים בכל העולם בזכות ביצועים ועמידות ותמורה מצוינת למחיר. התכנון הבסיסי המוצלח שלו הוא הסיבה שהוא מיוצר כבר כשלושים שנה, ומאז משתפר בהתמדה. לקמין תא שריפה המחופה בלבנים, המקנים לו עמידות לשנים רבות.

דגמים נבחרים:

NORDIC 450 - הספק מקסימלי: 14 KW

KWRONDO 490 - הספק מקסימלי: 16 KW

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, ולעזור לכם לבחור את המוצר המתאים ביותר לבית שלכם או לעסק.


לאתר הבית של יצרנית הקמינים "green heat"