מי אנחנו - עלית הגז

חברת עלית הגז נולדה מתוך איחוד של שתי חברות ירושלמיות ותיקות, דוד לוי גז ואקספרס גז.
שתי החברות החלו את פעילותן בשנות החמישים והתאחדו לישות אחת בשנת 2008.

תחומי ההתמחות המרכזיים של עלית הגז הם התאמה והתקנה של מערכת חימום תת רצפתי, כמו גם התאמה של מערכות חימום בגז. השירות מיועד עבור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל רחבי הארץ, ומתבסס על ניסיון רב ועל מקצוענות ברמה הגבוהה ביותר.

תחומי העיסוק המרכזיים של עלית הגז הם:

• התאמה והתקנה של מערכות חימום תת רצפתיות.
• מערכות הסקה המופעלות על גז.
• חימום באמצעות משאבות חום.
• חימום מים בגז.
• קמינים.
• מערכות גז.
• חימום סולרי לבריכות שחייה.

פתרונות הסקה הינם עניין של הכרח בעיר ירושלים, וזאת בשל האקלים הקר באזור. נושא החימום נלקח בחשבון כבר בשלב בניית הבית. כחברה ותיקה שפועלת שנים רבות בעיר, עלית הגז צברה ידע וניסיון רבים, אותם היא מעמידה לרשות לקוחותיה. המטרה שלנו היא למצוא עבור כל לקוח ולקוח פתרון חימום בריא, יעיל ואיכותי, תוך התחשבות בכל צרכיו.


חדשנות היא שם המשחק


בשביל לאתר את הפתרונות הטובים ביותר עבור לקוחותינו, אנו דואגים להתעדכן בכל חידוש ובכל עדכון בתחום מערכות החימום בכלל ובתחום מערכות החימום התת רצפתיות בפרט. בצורה זו, אנו מצליחים לספק לכל לקוח ולקוח את המערכות החסכונית והיעילות ביותר.

החברה הינה נציגה רשמית של חברת בקסי האיטלקית, והיא מבצעת תיקונים, שדרוגים ומספקת שירות למכשירי החברה. כמו כן, עלית הגז מספקת חלקי חילוף מקוריים למערכות בקסי.

חברת עלית הגז משמשת כקבלנית משנה של פז גז ירושלים והנגב בתחום הקמת תשתיות גז במבנה בשלבי הקמה, ובהתקנה של תנורי הסקה המופעלים בגז ומערכות לחימום מים בגז. מקצוענות מעבר לכל, כל המתקינים של החברה הם טכנאי גז מוסמכים (בעלי הסמכה מטעם משרד התשתיות הלאומיות ושל משרד העבודה), שעוברים הדרכות מסודרות ותדירות בארץ ובחו"ל. מקצוענותם וניסיונם של עובדי החברה הינם הערובה לבטיחות וליעילות של המערכות בשעת עבודתן.
חברת עלית הגז בוחרת לעבוד עם המערכות הטובות ביותר בכל תחום ותחום, עם החומרים האיכותיים ביותר ומבצעת התקנה מקצועית, שמוסיפה לבטיחות המוצר.

השירות מיועד לכל סוגי הלקוחות ובכל חלקי הארץ.

לייעוץ ולהתאמת פתרונות חימום באמצעות מערכות גז
התקשרו אלינו למספר 5373000 - 02.