משאבות חום תוצרת DERON ו- DAIKIN

 
DERON
 
DAIKIN
 
 
 

מעוניינים להוזיל את העלויות בחימום הבית? רוצים לחמם את הבית בשיטה ידידותית לסביבה? משאבות חום הן המילה האחרונה בענף החימום.

השימוש במכשירים אלו החל לפני שנים בודדות, וחברת עלית הגז הינה חלוצה במעבר לשימוש במכשירים היעילים הללו.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? חייגו אלינו למספר 5373000 - 02

משאבות חום מספקות יתרונות רבים:

  • חיסכון באנרגיה
  • חימום ירוק יותר וידידותי לסביבה
  • חימום אפקטיבי של הבית
  • חיבור למערכת החשמל של הבית
 

מהן משאבות חום?

משאבת החום הינה המתקן האחראי על חימום מים במערכות חימום שונות: רדיאטורים, מערכות חימום תת רצפתיות ובכלל, כל מתקן הסקה אחר המופעל באמצעות מים במערכת סגורה. משאבות חום מתחברות לרשת החשמל הביתית, כמו כן, קיימת אפשרות לחבר את המשאבות למערכת גז או סולר קיימת, שתשמש לחימום מקדים, ותסייע להגיע לטמפרטורות גבוהות. משאבה זו פועלת במקביל על גז 410 טבעי וידידותי לסביבה. משאבות החום מאפשרות לחסוך עד 70% מהאנרגיה בהשוואה לחימום בסולר. מדובר במכשיר ידידותי לסביבה, שמאפשר במקביל גם לחסוך כסף וזיהום סביבתי.

איך עובדות המשאבות ?

משאבות חום יונקות אנרגיה מהאוויר בסביבה, מחממות אותו, ומנצלות את החום לצורך חימום המים שנמצאים במערכת ההסקה. במטרה לאפשר גישה לאוויר, חשוב ביותר להתקין את המשאבה מחוץ לבית, תחת כיפת השמים. ההתקנה מתבצע על הגג, בחצר או בתלייה (כמו שמתקינים מזגן). חשוב ביותר להשאיר למשאבה גישה חופשית לאוויר. השימוש במוצר מתאים הן עבור בתים פרטיים והן עבור דירות בבתים משותפים.


המכשור הטוב ביותר

חברת עלית הגז בוחרת עבור לקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר. אנו עובדים עם חברת גדיר מערכות, המתמחה בייבוא של משאבות חום מתוצרת חברת DERON, יצרן בולט בתחום משאבות החום באירופה. מוצרי DERON מחזיקים בתו תקן אירופאי.
כמו כן, אנו עובדים עם חברת DAIKIN היפנית, המובילה מזה שנים את המהפכה בתחום משאבות החום בטכנולוגיית האינוורטר לחיסכון מקסימלי בעלויות צריכת החשמל.
המקצוענים של עלית הגז בוחרים את המיקום הנוח ביותר עבור המשאבה כך שפעילותה תספק את התוצאות הטובות ביותר, אך במקביל גם לא תיצור הפרעה לעיצוב הבית.
אנו מזמינים אתכם להנות מניסיון של שנים ומכלים חדשניים, כאלו שיאפשרו לכם לשפר את איכות החיים שלכם.
מפרטים של משאבות החום:

לחץ - מפרט טכני של משאבות חום תוצרת DERON
לחץ -מפרט טכני של משאבות חום תוצרת DAIKIN
השירות מיועד עבור כל סוגי הלקוחות, ובכל חלקי הארץ.