מהם היתרונות של תנורים להסקה בגז?

 
ישראל נחשבת למדינה חמה יחסית, ובכל זאת, מספר חודשים בשנה, השמיים מתקדרים, הטמפרטורות צונחות - ואז יש צורך בפתרונות חימום. פתרונות החימום צריכים להיות מצד אחד חסכוניים, אך מהצד השני יעילים ומהירים. מבחינה זו, השימוש בתנורי ההסקה רק הולך ועולה עם השונים. חשוב מאד לציין, כי לתנורי ההסקה יש מגוון רחב מאד של יתרונות, שלא תמיד אנשים מודעים אליהם. תנורי הסקה יכולים לתת לכם את הפתרון האולטימטיבי ביותר, שכן הם מספקים פתרון איכותי של חימום איננו אינדיבידואלי - אלא נותן פתרון כוללני לבתים, למוסדות, ולמתחמי אירוח ותיירות.

התכונות של תנורי החימום

  • חיסכון בחשמל - אולי היתרון המשמעותי ביותר של תנורים להסקה, הוא בכך שהם חוסכים בצריכת החשמל. אם אתם משתמשים במערכות מיזוג אוויר לטובת החימום, הרי שמדובר על מכשירים שהם זוללי חשמל, שמעלים את חשבון החשמל באופן משמעותי. גם השימוש בדוד חשמלי לטובת חימום המים בבית, מעלה את חשבון החשמל בסכומים גבוהים מאד. לעומת זאת, תנורי ההסקה עושים שימוש בגז. עלות השימוש בגז נמוכה יותר מהשימוש במערכת החשמל, מה גם שיש תחרות בתחום, לעומת המונופול של חברת החשמל - מה שמאפשר לכם למצוא תעריפים נוחים.
  • בטיחות - היבט חשוב מאד של תנורים להסקה הוא הבטיחות בשימוש בהם. בעוד שמערכות חשמליות חשופות לתקלות חשמל, הרי שתנורי ההסקה לא מחוברים לרשת החשמל. כך במקרים של תקלות חשמל או הפסקות חשמל, אין סכנה שהתנורים יחדלו לתפקד או שתתפתח בהם תקלה. כמובן שהתנורים עצמם עומדים בתקנים המחמירים ביותר לעבודה עם בלוני גז, ויש בהם מערכת שמונעת דליפות גז, שמאפשרת לכם לשמור על הבטיחות.
  • פתרון כולל - עד היום, הייתם צריכים לשלב בין כמה פתרונות חימום. אפשר שהשתמשתם במערכת לחימום תת רצפתי, מערכת למיזוג אוויר, וכן מערכת חשמלית לחימום המים. תנורים להסקה חוסכים לכם את כל המערכות הללו. באמצעות מערכת הגז שמחוברת לתנור, אפשר לקבל פתרון כולל. התנורים מספקים גם חימום תת רצפתי, גם חימום כולל לאוויר בבית, וגם חימום המים למערכת המים בבית. כך, אינכם צריכים לקנות בכל פעם פתרון אחר, או לקרוא למומחה אחר אם מתעוררת בעיה.
  • שמירה על הסביבה - השימוש במערכות חשמליות לטובת החימום, פוגעת באופן משמעותי באיכות הסביבה. הסיבה לכך נעוצה בתהליך של ייצור החשמל, שהוא מזהם במיוחד, גם את האוויר וגם את המים. לעומת זאת, תנורים להסקה עושים שימוש בגז. השימוש בגז לא מסכן את הסביבה ולא פוגע בה. מצבורי הגז בעולם הם גדולים מאד, כך שמדובר על משאב שגם אפשר לעשות בו יותר שימוש מאשר במשאבים לייצור חשמל.

מעוניינים בפתרונות איכותיים?

אם גם אתם מעוניינים בתנורי הסקה איכותיים במיוחד, אתם מוזמנים לפנות לחברת עליית הגז. החברה נוצרה ממיזוג של שתי חברות ותיקות מאד בתחום הגז. כיום, חברת עליית הגז מתמקדת בהטמעת פתרונות חימום בגז, ובין השאר מספקת תנורים איכותיים במיוחד, תוך הטמעת פתרונות מתקדמים.