חימום מים בגז - יעיל ומשתלם

 
הפעלה של דוד החשמל מקפיצה את חשבון החשמל בחורף? מעוניינים לחסוך עד 40% מעלויות חימום המים? חברת עלית הגז מביאה אליכם שיטות מתקדמות לחימום מים בגז.

יש לכם את כל הסיבות לעבור לחימום מים בגז:


  • שיטה חסכונית יותר – מערכות חימום מים בגז מחממות רק את כמות המים שבה אתם משתמשים

  • מים חמים כל הזמן – מערכת החימום נכנסת לפעולה בכל פעם שאתם פותחים את הברז, וכך אתם לא צריכים לדאוג למים חמים מראש

  • חיסכון בזיהום הסביבה – שימוש בגז טבעי כחומר הסקה גורם להרבה פחות זיהום מאשר שימוש בחשמל

  • המערכת אמינה וכמעט ואינה סובלת מתקלות

  • מערכת בטיחותית

מעוניינים לעבור למערכת חימום מים בגז? חייגו אלינו למספר 02-5373000
 

שימוש במערכות חימום מים בגז הטובות ביותר

חברת עלית הגז משתמשת במערכות של חברת רינאי היפנית, המיובאות על ידי חברת יפת אביזרי גז. חברה זו מייצרת מוצרים חסכוניים, יעילים, בטיחותיים ואמינים, והם ישרתו את בעליהם בנאמנות שנים ארוכות. האמינות הגבוהה של המחממים הללו מצמצמת את הצורך בפנייה לטכנאי, ולכן חוסכת ממון רב. מעבר לזאת, כל הדגמים מצוידים בבקר הפעלה דיגיטלי ראשי עם חיווי תקלות ללקוח, כך שהוא מקבל התרעה על תקלה שעומדת להתרחש.


מדוע חברת עלית הגז?

חברת עלית הגז החלה את דרכה בשנות ה- 50, ואז פעלה בעיקר באזור ירושלים. זהו אחד האזורים הקרים ביותר בישראל, ושם היא צברה ידע וניסיון רבים בכל סוגי מערכות החימום. במשך השנים למדנו לזהות את מוצרי החימום הטובים ביותר, ואותם אנו משווקים ללקוחותינו כיום. מעבר לזאת, אנו דואגים להתעדכן בכל חידוש ובכל עדכון בתחום, ובמידת הצורך עוברים הדרכות בחו"ל, במפעלי היצרנים השונים.
ניתן להשיג אצלנו מערכות לחימום מים בשיטת הקסקאדה (חיבור מספר מחממי מים בתפוקות משתנות) לתצרוכת מים גבוהה, כמו מקוואות,מפעליי מזון וכו'.
 
מחמם מים בגז של רינאי
 
כשאתם מזמינים מערכת חימום בחברת עלית הגז, אתם יכולים להיות בטוחים ורגועים בנוגע לאיכות המערכת עצמה ואיכות ההתקנה שלה. במשך השנים צברנו מוניטין רב, ואנו עושים הכול כדי לשמור עליו.